Sopot

Liczba mieszkańców

W 2019 r. planowane
były dochody w wysokości

Wydatki: PLN
Deficyt: PLN
DOCHODY
Dochody

Wykres

Szczegóły dochodu

Historia dochodów

Rozlicz PIT w Sopocie (niezależnie od miejsca zameldowania)
a Twoje podatki wrócą do Ciebie
Podatek PIT to dla samorządu lokalnego ogromna część dochodów, która ma bezpośredni wpływ na otoczenie mieszkańców! Dlatego tak ważne jest, aby mieszkańcy płacili podatki według faktycznego miejsca zamieszkania. Nie musisz być zameldowany w Szamotułach, aby tu rozliczyć swój podatek!
Wystarczy że jesteś mieszkańcem Szamotuł i na codzien korzystasz z oferty miasta. Nie musisz też składać żadnych dodatkowych dokumentów o zmianie miejsca zamieszkania. To, co musisz zrobić, to rozliczając swój PIT, wpisać szalotulski adres zamieszkania oraz dane właściwego - Urzędu Skarbowego... i już, zrobione. Twój opłacony podatek PIT wróci do Ciebie!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

2019

Wydatki
ogółem
Sopot w 2019 r. planuje wysokość
wydatków ogółem na kwotę
PLN
80%
Wydatki bieżące
PLN
Wydatki majątkowe
PLN
20%
Wydatki
szczegółowe
Wybierz kategorię i zobacz na co dokładnie
wydajemy pieniądze z budżetu miasta

close
Wydatki
majątkowe
Sopot w 2019 r.
planuje zadania inwestycyjne za kwotę
PLN
Zobacz nasze
najważniejsze
inwestycje

Budowa kładki z ul. Żabiniec do ul. Klemensiewicza

Inwestycja ma za zadanie zapewnienie bezpiecznego przejścia dla pieszych i rowerzystów torów kolejowych na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 100 Kraków Mydlniki – Gaj i magistrali nr 8 Warszawa – Kraków w rejonie osiedla Żabiniec i ul. Klemesiewicza. Jesienią 2020 r. zostały wydane dwie decyzje lokalizacyjne dla budowy kładki wraz z tunelem oraz budową: instalacji oświetlenia, sieci oraz instalacji kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego oraz budową i przebudową istniejących sieci uzbr...

Koszt: 50 000 zł

Czytaj więcej

Budowa Trasy Nowobagrowej wraz z linią tramwajową

Planowana Trasa Nowobagrowa jest elementem trzeciej obwodnicy Krakowa po wschodniej stronie miasta. Zgodnie z założeniem, ma się ona składać z dwóch zasadniczych elementów: komponentu drogowego i tramwajowego. Dodatkowo, w ramach tego przedsięwzięcia inwestycyjnego miałaby powstać nowa infrastruktura rowerowa i piesza.

Koszt: 200 000 zł

Czytaj więcej

Inwestycje drogowe

Budowa rond; budowa i modernizacja przejść i ulic; dokumentacja techniczna dotycząca dróg; rozbudowa systemu informacji miejskiej.

Koszt: 16 549 077 zł

Czytaj więcej

Parking plac Na Groblach

Parking pod placem Na Groblach to pierwszy w Krakowie publiczny parking podziemny. Obiekt oferujący na dwóch kondygnacjach 600 miejsc postojowych został oddany do użytkowania pod koniec 2009 roku. Parking podziemny pod Placem na Groblach jest pierwszym obiektem w Polsce budowanym w systemie koncesji, w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Oznacza to, że wynagrodzeniem dla koncesjonariusza za wykonanie obiektu jest prawo do pobierania korzyści z tytułu jego użytkowania przez określony czas...

Koszt: 500 000 zł

Czytaj więcej
Test